Content

Kontakt

Centrala

Beauty In Sp. z o.o.
Pomorska 41, 90-203 Łódź
Tel. (42) 639-98-99
Fax (42) 639-98-89
beautyin@beautyin.pl

NIP: 726-00-33-129

REGON: 470587892
KRS:0000197859
Kapitał zakładowy 50000 zł
mapa dojazdu

Dział handlowy
Monika Pertkiewicz
Kierownik Działu Handlowego
m.pertkiewicz@beautyin.pl

Ewa Mitel

Dział Handlowy

ewa@beautyin.pl

Małgorzata Pacocha
Dział Handlowy
malgorzata.pacocha@beautyin.pl

 

Dział Depileve

Marcin Felakowski

Dyrektor handlowy
Brand Manager Depileve
marcin.felakowski@beautyin.pl

Magdalena Nagajek
Szkoleniowiec marki Depileve
magda@beautyin.pl

Olga Kelm

Specjalista ds. Marketingu

olga.kelm@beautyin.pl

 

 

     

Administracja

Aneta Roman
Asystentka Dyrektora
aneta@beautyin.pl
Kierownictwo
Barbara Jaciubek
Dyrektor Zarządzający
beautyin@beautyin.pl
Przedstawiciele handlowi:

Marta Kajdy
PH - woj. małopolskie

marta.kajdy@beautyin.pl

kom. 882 541 993

 

Agnieszka Pagacz

PH- woj. pomorskie

agnieszka.pagacz@beautyin.pl 

kom. 882 541 683

Paulina Szymańska

PH -woj.wielkopolskie

paulina.szymanska@beautyin.pl 

kom. 608 576 440

Oddział w Warszawie

ul. Wernyhory 11, 02-727 Warszawa
tel. +48 600-574-737
022 401 04 48
warszawa@beautyin.pl

mapa dojazdu

Elżbieta Klimas

Koordynator Oddziału

tel. 022 401 04 48
warszawa@beautyin.pl

Dział handlowy
tel. 022 401 04 48
e-mail: warszawa@beautyin.pl

 

 

 

Oddział w Krakowie

ul. Kościuszki 50, 30-114 Kraków
tel. 012 427 22 44
krakow@beautyin.pl

mapa dojazdu
Katarzyna Kulak
Koordynator Oddziału
tel. 012/427 22 44
katarzyna.kulak@beautyin.pl

 

 

 

Oddział w Gdańsku

80-125 Gdańsk ul. Kartuska 278
tel. 058 305 47 46
gdansk@beautyin.pl

mapa dojazdu
Beata Smentoch
Koordynator Oddziału 
gdansk@beautyin.pl
tel. 058 305 47 46

 

 

Oddział w Poznaniu

ul. Madziarska 2

61-615 Poznań

tel. (61) 82 88 152

poznan@beautyin.pl

 

 

Violetta Zybała
Koordynator Oddziału
tel. (61) 82 88 152
violetta.zybala@beautyin.pl

 

-

Hurtownia C.M.C
ul. Jagiellońska 75
70-364 Szczecin
T: 91 485 00 10
@: biuro@cmc.szczecin.pl

 

Hurtownia Kosmetyk.net
ul. Gen. Fieldorfa „Nila” 6
87-100 Toruń
T: 56 657 01 50
@: biuro@kosmetyk.net

 

Hurtownia Vanilla
ul. Lewakowskiego 4b
35-125 Rzeszów
T: 17 856 94 82
@: biuro@vanilla.rzeszow.pl

 

Hurtownia Nail Center
ul. Dąbrowskiego 13
40-032 Katowice
T: 32 206 76 89
@: hurtownia@nailcenter.pl

 

Hurtownia Newcomer
ul. Długa 62 / ul. Pod Blankami 57
85-034 Bydgoszcz
T: 52 373 34 30
@: zamowienia@newcomer.com.pl

 

Hurtownia Aura
ul. Wołodyjowskiego 4 lok. U5, U6
15-287 Białystok
T: 85 746 01 86
@: biuro@aura.bialystok.pl

 Hurtownia Rejuvi

 ul. Poprzeczna 3

 75-841 Koszalin

 T:94 345 76 01

 @: zamowienia@rejuvi.pl

 

 Hurtownia Agencja Kontakt

 ul. Komuny Paryskiej 39-41

 50-451 Wrocław

 T:71 715 92 99

 @: elzbietadefratyka@kontact.pl

 

 Hurtownia RBS Kosmetyk

 ul. Powstańców Wielkopolskich 18

 30-707 Kraków

 T: 12 422 40 38

 @: biuro@rbskosmetik.pl

 

 ul. 1-go Maja 156

 25-614 Kielce

 T: 41 315 60 72

 @: kielce@rbskosmetik.pl

 

 Hurtownia Grecki Prof.

 ul. Orłowicza 117

 58-309 Wałbrzych

 T: 74 666 10 16

 @: ela@grecki.pl

 

 Hurtownia Lady Katie

 ul. Westerplatte 4

 Leszno

 T: 65 520 12 96

 @: biuro@ladykatie.pl

 

 Hurtownia Avanti

 ul. Piłsudskiego 4

 26-600 Radom

 T: 48 360 00 29

 @: kasiamoskwa78@wp.pl